Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin zakupów

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

 

§1

Postanowienia ogólne

 

1. Internetowy Sklep Wędkarski "TURBOCIK" Teresa Kucab (określany dalej "Sklepem"), prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu (dalej „Regulamin”).

2. Właścicielem Sklepu jest: Teresa Kucab prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą  Internetowy Sklep Wędkarski "TURBOCIK" Teresa Kucab, zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki:

Dane rejestrowe/adresowe:

Internetowy Sklep Wędkarski "TURBOCIK" Teresa Kucab

gen. Wł. Andersa 8 lok. 1

41-808 Zabrze

REGON 242810421

NIP 6481078822

NIP EU PL6481078822

emial: turbocik@home.pl

tel. 787603609 (opłata za połączenie wg. cennika właściwego operatora)


3. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem.

4. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta.

5. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

6. Towary dostępne w Sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych.

7. Sklep prowadzi sprzedaż wyłącznie na terenie Polski.

 

§2

Zamówienia

 

1. Zamówienia można składać w następujący sposób:

a) poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Sklepu,

b) emailem na adres dostępny na stronie internetowej Sklepu,

c) telefonicznie na numer  telefonu 787603609 (opłata za połączenie wg. cennika właściwego operatora).

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta i odbiorcy towaru, a w przypadku zamówień złożonych telefonicznie adresu poczty elektronicznej. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia emailem.

3. Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Sklepu przy zamawianym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: ceny, charakterystyki towaru, jego cech, elementów wchodzące w skład zestawu, sposobu i kosztów dostawy.

4. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Sklep zastrzega sobie prawo anulowania i niezrealizowania zamówienia w razie niedostępności towaru lub z innych przyczyn.

5. Minimalna wartość zamówienia wynosi 20zł.

 

§3

Płatności

 

1. Klient ma do wyboru następujące formy płatności:

a) za pobraniem – wówczas zapłata następuje gotówką przy odbiorze towaru,

b) przelewem – wówczas Sklep rezerwuje towar w magazynie i wysyła go na adres wskazany przez Klienta po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym wskazanym w tym celu na stronie internetowej Sklepu bądź w emailu do Klienta,

2. Ceny przesyłek określone są w cenniku dostaw.

3. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.

 

§4

Wysyłka towaru

 

1. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firm wysyłkowych: Poczty Polskiej lub firm kurierskich.

2. Sklep nie udostępnia możliwości odbioru osobistego zamówionego towaru.

 

 

§5

Reklamacje

 

1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru.

2. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem  niezgodności. Reklamowany towar należy przesłać pod adres:

     Internetowy Sklep Wędkarski "TURBOCIK" Teresa Kucab

     ul. gen. Wł. Andersa 8 lok. 1

     41-808 Zabrze

3. Koszty przesłania reklamowanego towaru ponosi Sklep (szczegółowe warunki  zawarte zostały w dziale "Reklamacje, zwroty").

4. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie do 14 dni od momentu zwrotu towaru.

 

§6

Prawo odstąpienia od umowy

 

1. Na podstawie Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. Klient będący Konsumentem w rozumieniu ustawy, ma prawo odstąpienia od umowy, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

2. Prawo odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł  w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenia o odstąpieniu od umowy pocztą pod adres:

Internetowy Sklep Wędkarski "TURBOCIK" Teresa Kucab

ul. gen. Wł. Andersa 8 lok. 1,

41-808 Zabrze,

lub na skrzynkę poczty elektronicznej turbocik@home.pl Potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy przesłanego droga elektroniczną Sklep potwierdza poprzez przesłanie potwierdzenia w postaci wiadomości email, na adres poczty elektronicznej z której przesłane zostało oświadczenie.

3. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie do 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy, wraz z dowodem jego zakupu, oraz przynależnymi do niego dokumentami i rzeczami. Zwrócony towar powinien być w stanie nienaruszonym, w tym być kompletny, w fabrycznym opakowaniu, nie może nosić śladów eksploatacji. Koszty przesyłki ponosi Klient.

4. W przypadku odstąpienia od umowy Sklep zwraca wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep), w terminie do 14 dni od dnia, w którym Sklep został poinformowany o decyzji wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności Sklep dokonuje na wskazany przez Klienta rachunek bankowy. Sklep wstrzymuje zwrot płatności, do czasu otrzymania zwracanej rzeczy, lub do czasu dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 5. W przypadku naruszenia przez Klienta warunków określonych w ust 2 i 3 powyżej, oświadczenie o odstąpieniu od umowy jest bezskuteczne, towar nie podlega zwrotowi, a Sklep nie zwraca Klientowi zapłaconej kwoty.

§7 

Ochrona prywatności

 

1. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

2. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sklepu materiałów reklamowo - promocyjnych, w tym biuletynu handlowego.

3. Zakres, cele, podmioty którym przekazywane są dane osobowe Klientów, określone są w Polityce prywatności Klientowi przysługują prawa: sprostowanie (poprawienie) danych, usunięcie danych, wniesienia żądania ograniczenie przetwarzania, dostępu do danych (o informację o przetwarzanych przez nas danych oraz o kopię danych).

 

 

§8

Własność intelektualna

 

Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.

 

§9

Wejście w życie i zmiany Regulaminu

 

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Sklepu.

2. Sklep zastrzega sobie możliwość zmian w Regulaminie, które wchodzą w życie z dniem ich publikacji na stronie internetowej Sklepu. Do umów zawartych przed zmianą Regulaminu stosuje się wersję Regulaminu obowiązującą w dacie złożenia Zamówienia przez Klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl